Vasarsvētku priekšvakarā – 18. maijā pulksten 18 – Cesvaines evaņģēliski luteriskajā baznīcā notiks šīs vasaras sezonas pirmais ērģeļmūzikas koncerts.
Pie Cesvaines ērģelēm koncertēs Lutera akadēmijas, programmas „Baznīcas mūzika" absolvents Mikus Dzenītis un atskaņos savu noslēguma eksāmena programmu. Koncertā skanēs vairākas J. S. Baha „Prelūdijas un fūgas", F. Mendelszona „Sonāte ērģelēm", latviešu komponistu ērģeļmūziku pārstāvēs Andreja Selicka „Expectatio" un citas ērģeļmūzikas pērles. Mikus Dzenīša ērģeļspēles pedagoģe ir ērģelniece Kristīne Adamaite, kas arī piedalīsies koncertā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 15.05.2013.
Autore: DAIGA MATROZE,
Cesvaines ev. lut. draudzes ērģelniece