Lai miers un veselība visiem 2024. gadā!
Jaunais gads nāk ar jaunām aktivitātēm un plāniem, ko Madonas muzejā vēlamies īstenot kopā ar mūsu apmeklētājiem. Šis ir Madonas muzeja jubilejas gads, jo svinam dubultus svētkus: augustā aprit 40 gadi, kopš atvērtas muzeja Izstāžu zāles, savukārt 20. septembrī 80 gadi aprit, kopš dibināts Madonas muzejs. Astoņās desmitgadēs veidojies muzeja daudzveidīgais un plašais krājums, īstenoti pētījumi, veiktas ekspedīcijas, kas ļauj veidot stāstus par Madonas novada vēsturi, veidot izstādes un ekspozīcijas un tikties un sarunāties ar muzeja apmeklētājiem. Muzeja darbs ir tā speciālistu ieguldītā darba rezultāts. Vēsturnieki, vadītāji, krājuma speciālisti, restauratori, zāļu uzraugi, tehniskie darbinieki, ekskursiju un nodarbību vadītāji, ikviens, kurš muzejā strādājis un devis savu artavu mantojuma saglabāšanā un popularizēšanā.
Šī gada pirmā tikšanās ciklā "Dzīves un mākslas krāsās" notiks 17. janvārī pulksten 12. Tā būs tikšanās ar muzeja darbiniekiem – Induli Zvirgzdiņu, Daci Zvirgzdiņu, Zinaīdu Apsīti un Brigitu Balodi -, kuri agrāk strādājuši Madonas muzejā, krājuši, pētījuši, izglītojoši un stāstījuši par vēsturi. Stāstus un interesantus atgadījumus no muzeja darbības papildinās muzeja krājumā esošās fotogrāfijas. Uz sirsnīgu tikšanos Madonas muzejā!
12.01.2024.