16. aprīlī pulksten 12 Madonas muzeja izstāžu zālēs notiks pasākumu cikla senioriem „Dzīves un mākslas krāsās" noslēguma tikšanās pirms vasaras brīvdienām.
Šoreiz pasākuma tēma būs atbilstoša pavasarim un gaidāmajai vasarai. Mūsu viesi būs dažādi cilvēki, kas radīs pavasarīgu noskaņu. Pirmajā tikšanās daļā palūkosimies ārpus Latvijas robežām, jo muzejā viesosies starptautiskās nevalstiskās organizācijas AFS apmaiņas programmas skolniece no Taizemes, ļaujot ielūkoties savas zemes tradīcijās, un, iespējams, redzēsim kādu eksotisku priekšnesumu. Tikšanās otrajā daļā veselīga dzīvesveida entuziasti Baiba un Agris Bērziņi pastāstīs, kā savu ikdienas dzīvi padarīt dabiskāku, vairāk pievēršot uzmanību videi ap mums un savai veselībai. Noskaidrosim, kas ir „vissvarīgākais dzēriens pasaulē".
Pēc pasākuma būs iespēja iepazīties ar muzeja izstādēm: Uldis Beķeris „Precesija", „Nauda Latvijā", Ogres Valsts tehnikuma audzēkņu darbi un „Akmeņkalim Jūlijam Blumbergam – 120".
Autore: ZANE GRĪNVALDE,
muzeja izglītojošā darba nodaļas vadītāja