29. decembrī Rīgā, pie tirdzniecības centra „Origo", atklāja brīvdabas fotoizstādi „#Džemma90".
Noslēdzot izcilās latviešu mākslinieces Džemmas Skulmes 90. jubilejas gadu, izstāde notiek 450 kvadrātmetru plašā brīvdabas lielformāta fotogalerijā. Rīdziniekus un pilsētas viesus ekspozīcija priecēs līdz 25. janvārim. Tā atspoguļo nozīmīgākos fonda „Mākslai vajag telpu" rīkotā projekta „MVT Vasaras māja" notikumus, iepazīstinot ar izcilo mūsdienu latviešu mākslinieku veikumu.