No 29. līdz 31. janvārim Pāvula Jurjāna mūzikas skolā jau divdesmit pirmo gadu notiks Latvijas mūzikas skolu pūšaminstrumentu un sitaminstrumentu izpildītāju konkurss.
Konkursā piedalīsies 213 jaunie mūziķi 15 instrumentu grupās, pārstāvot 60 mūzikas skolas. Viņu vidū jau tradicionāli būs arī Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pārstāvji.