19. decembrī pulksten 15 Madonas kultūras nams aicina uz koncertuzvedumu Ziemassvētku noskaņās „Uzdāvini prieku!".
Tajā piedalīsies visi šobrīd Madonas pilsētas kultūras namā strādājošie bērnu ritmikas tautas deju kolektīvi: Mazā deju skola (1.; 2.-3., 4.-5., 6.-7. klases kolektīvi), vadītājas Maija Rijniece un Zeltīte Dūrīte, 1. klašu tautisko deju kolektīvs (vadītāja Gunta Beķere). Koncertu kuplinās popgrupa „Smaidiņš" (vadītāja Ilze Rijniece), jauniešu dramatiskais kolektīvs (režisore Aija Špure) un „Madonas dāmas". Šajā kolektīvā dejo divas kādreizējās ritmikas kolektīvu vadītājas Valentīna Zepa un Māra Jakubovska, kā arī daudzām no dalībniecēm viņu bērni un mazbērni dejojuši bērnu ritmikas pulciņos.
– Spēcīgās deju tradīcijas Madonā ir ļāvušas Madonas novadam saukties par dejojošāko novadu Latvijā. Par tādu var kļūt, ja ir deju tradīcijas visās paaudzēs. Pirms 60 gadiem darbu ar bērnu deju kolektīviem aizsāka skolotāja Dzidra Rubene. Šajos gados Madonas kultūras namā ir strādājuši vairāki ritmikas skolotāji – Velta Balode, Valentīna Zepa, Māra Jakubovska, Laimdota Pakalniņa, Sarmīte Poļaka, Laimdota Andersone, Jolanta Anusāne, Mārtiņš Ezeriņš, Ināra Cakule, Zeltīte Dūrīte, Maija Rijniece. Šogad pievienojas skolotāja Gunta Beķere. Kultūras namā dejojošo bērnu skaits nav saskaitāms, tāpat nav saskaitāmi koncerti, kuros pašdarbības kolektīvi uzstājas, – apliecina kultūras nama mākslinieciskās daļas vadītāja Ināra Cakule. – Aicinām uz koncertu 19. decembrī – atbalstīt mūsu jaunos dejotājus un izjust Ziemassvētku gaidīšanas noskaņu.
Ieeja pasākumos – bez maksas.