Svētdien, 13. oktobrī, pulksten 16 Madonas skatītājus ar krāsainu, dažādu emociju pilnu koncertu gatavojas pārsteigt deju grupa „Buras".
Koncerta pirmā daļa būs dejisks uzvedums „Es eju palikt…".
Tas būs stāsts par satikšanos, kopā būšanu, iemīlēšanos, strīdiem… Par to, kā vienā brīdī varam būt tik trausli, bet jau otrā – kļūt stiprāki kā jebkad agrāk. Par saprašanos un nesaprašanos. Par nemitīgiem meklējumiem. Par to, ka gribas dzīvot šeit un tagad, un pa īstam.
Otrā koncerta daļa būs kā dejisks kokteilis, kurā sajaucas dažādi deju stili, dažādas emocijas. Tajā redzēsim programmu, kuru „Buras" gatavo koncerttūrei pa Meksiku. Jau drīz pēc Madonas koncerta, 16. oktobrī, deju grupa dosies tālajā ceļā.
Deju grupa „Buras" dibināta 1997. gadā, kopā sanākot vien pieciem dejotājiem. Nu jau trešais gads sākts gandrīz 100 cilvēku sastāvā. Madonas koncertā uzstāsies 42 lieliski dejotāji, kuru dzīvē deja ieņem īpašu vietu.
Autore: INESE ELSIŅA