8. decembrī pulksten 14 Madonas kultūras namā uzstāsies brāļi Auzāni.
Brāļi kopā ar četrām Latvijas mūziķēm apvienojušies jaunā muzikālā projektā „Vakariņas uz sešiem".
Koncerta lielāko daļu veido Ata Auzāna pēdējo 20 gadu laikā radītās dziesmas. Katra no tām saistās ar kādām atmiņām, katrai dziesmai ir savs stāsts, bet kopējais ir un paliek – mīlestība. Mīlestība šī vārda plašākajā nozīmē, jo tikai dziesmā vispatiesāk mūziķi var izteikt prieku un sāpes, mīlot mīļoto, pateicību, mīlot savus vecākus, un rūpes, mīlot savus bērnus. Arī pārējie koncerta skaņdarbi nav izvēlēti nejauši, jo dziesmas meklētas starp tām, ar kurām brāļi ir izauguši.
Pavadošajā sastāvā spēlēs tikai meitenes: Lauma Kazaka – basģitāra, Nelli Bubujanca – sitamie instrumenti, Inga Meijere – saksofons, flauta, vijole, Antra Lante – ģitāra. Sievišķības, muzikalitātes un profesionalitātes salikums koncertā radīs īpašu noskaņu un raksturu.
Autore: INESE ELSIŅA