3. novembrī pulksten 19 Madonas kultūras namā ar jaunu muzikālu projektu „Slavenais Jersikas orķestris" uzstāsies televīzijas šovos popularitāti ieguvušie brāļi Atis un Jānis Auzāni.
Koncerta skanējumu veidos tikai „dzīvie" stīgu, taustiņu, pūšamie un sitamie instrumenti, brāļi Atis un Jānis Auzāni, kuru sniegumu šoreiz papildinās enerģijas un latgaliskā ugunīguma pārpilnie Oranžā kora dziedātāji.
Ar muzikālā pavadījuma pārsteigumiem, gaismu spēli, neatkārtojamo vokālo skanējumu „Slavenais Jersikas orķestris" vēlas skatītājus emocionāli aizvest prom no ikdienas rūpēm, likt ieskatīties pašiem sevī, pasmaidīt un atvērt durvis visam labajam, kas dzīvo katrā no mums.
Koncerta muzikālo pavadījumu veidos interesants kopskaitā vairāk nekā divdesmit dažādu instrumentu salikums: ģitāras, kontrabass, klavieres, akordeons, pūšamie instrumenti, sitaminstrumenti un liels perkusiju klāsts.
Bez lieka skaļuma noskaņu veidos gan mīlestības balādes, gan arī karstasinīga latgaliešu temperamenta piesātinātas dziesmas, skatītājus priecēs abu brāļu divbalsīgais dziedājums.
Materiālu sagatavoja
INESE ELSIŅA