Tirdzniecības centrā „Spice" atklāta jau par tradīciju kļuvušā mūzikas un mākslas festivāla „Bildes" mākslinieku darbu izstāde.
Izstādei mūsu galvaspilsētā šoreiz dots nosaukums „„Bilžu" puķu dārzs", informē „Bilžu biroja" vadītāja Tija Auziņa.
Izstādē skatāms mākslinieku šīs vasaras veikums. Darbi tapuši „Bilžu" vasaras nometnes laikā, kas norisinājās Ratniekos pie Līgatnes.
Savukārt mūzikas un mākslas festivāls „Bildes" ar dažādiem koncertiem Rīgā plānots oktobrī.