Šā gada maijā Intars Busulis un Abonementa orķestris uzsāks koncertu sēriju „Atgriešanās pie…" lielākajās Latvijas pilsētās. Koncerttūres ietvaros tiks rīkoti arī īpaši bezmaksas koncerti maznodrošinātajām daudzbērnu ģimenēm un bērnunamu audzēkņiem, tā informē pārstāve Zanda Kruzkopa.
„Atgriešanās pie…" sevī ietvers mūziku, sarunas, saknes un vērtības, to izdziedot caur dziesmām un izstāstot caur jokiem. „Atgriešanās var būt dažādas, mūziķu gadījumā tā būs atgriešanās pie konkrētām pašu radītām dziesmām, viņuprāt – labākajām, tā būs atgriešanās konkrētās pilsētās, tā būs atgriešanās pie vērtībām. „de Busul Music" sadarbībā ar VAS „Latvijas dzelzceļš" vēlas sniegt patiesu prieku, ticību un mīlestību ģimenēm un bērniem, kam tas īpaši nepieciešams," teic „de Busul Music" pārstāve Zanda Kruzkopa.
Kā noskaidroja laikraksts „Stars", Madonas novada sociālais dienests ir izsūtījis šo piedāvājumu saviem sociālajiem darbiniekiem pagastos. Madonas novada sociālā dienesta vadītāja vietniece Anita Biķerniece piebilda: – Sociālie darbinieki pagastos cilvēkus apzināja, un šobrīd ir iesūtīts potenciālais biļešu skaits. Tiek kārtoti arī organizatoriskie jautājumi saistībā ar transportu, lai nokļūtu uz koncertu.
Ja nu tomēr kāds vēl nav uzrunāts, Zanda Kruzkopa aicina maznodrošinātās daudzbērnu ģimenes un bērnunamu vadītājus pieteikties bezmaksas ielūgumiem sava reģiona sociālajās nodaļās. „Atgriešanās pie…" koncerti notiks: 16. maijā Rēzeknē pulksten 15; 23. maijā Cēsīs pulksten 15; 30. maijā Liepājā pulksten 15; 13. jūnijā Talsos pulksten 20.