Valmierā 17. reizi satikās bērni un jaunieši no visas Latvijas, kam patīk teātri ne vien skatīties, bet arī spēlēt.
19., 20. aprīlī Valmieras Viestura vidusskolā notika tradicionālais Latvijas bērnu un jauniešu teātru festivāls "…un es iešu un iešu!".
Kopumā uz skatuves kāpa 700 aizrautīgi jaunieši, tai skaitā Madonas bērnu un jauniešu centra leļļu teātra dalībnieki (pedagogs Dace Dzilna) un Praulienas pamatskolas teātris (režisore Vija Miška). Divās dienās kopumā tika izspēlētas 38 izrādes, ko raksturoja repertuāra un teātra kolektīvu stilistikas daudzveidība.
26.04.2024.