No 14. septembra līdz
20. oktobrim
„Atvērti logi" – tā savu izstādi Madonā nosaukuši Valda Podkalne un Haralds Jegodzienskis, kas pusi gada dzīvo un strādā Vācijā, bet otru pusi – Turkalnē, Latvijā.
Savu radošās dzīves ritmu abi mākslinieki raksturo šādi: „Pasaule atspoguļojas mūsos. Gūstot pieredzi, mūsu jūtu un zināšanu mehānismi sāk darboties: mēs atsaucam atmiņā, salīdzinām, sasaistām, atrodam piemērus, līdzsvarojam; mēs esam ceļā un radošos procesos iesaistīti. Mākslinieka darbnīca ir īpaša vieta. Šeit aktīvā domāšanas procesā top mākslas darbs. Šeit no ceļojumu mugursomas rūpīgi un uzmanīgi tiek izņemta pieredze – domas un emocijas – un pārcelta uz laboratoriju, lai eksperimentos padarītu redzamu būtisko."
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.09.2013.
Autore: INESE JAKOBI
Foto no personiskā krājuma