Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

Atklāta jauna koncertzāle

Redakcija

Autors • 04.06.2013.

Burtu lielums

Ar koncertiem 29. un 30. maijā Rēzeknē durvis vēra arhitektoniski interesantā Latgales vēstniecība „Gors".

„Gors" ir kultūras centrs, kurā vienkopus atrodas koncertzāle, kino, izstāžu zāles. Tā būs radošas darbības vieta māksliniekiem, izstādēm un masu pasākumiem.
Atklāšanas pasākumu programma sākās ar dziesmu spēli „Ķēniņmeita. Latgales pasaka". Koncerta otrajā daļā uzstājās Liepājas Simfoniskais orķestris (diriģents Atvars Lakstīgala), ērģelniece Iveta Apkalna, pianists Vestards Šimkus, kā arī citi mākslinieki.
Īpaši atklāšanas koncertam kopkorī vienojās dziedātāji no Rēzeknes, Daugavpils un Cēsu koriem. Koncertā uzstājās solisti Guntra Kuzmina (soprāns), Krišjānis Norvelis (bass) un citi.
Jaunā koncertzāle neatkarības gados ir pirmā šāda veida celtne Latvijā. Pēc gada, iespējams, sagaidīsim koncertzāles atvēršanu Cēsīs.

Autore: INESE ELSIŅA

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px