Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Atklāj “Madonas mūzikas sesiju”

Redakcija

Autors • 29.10.2014.

Atklāj “Madonas mūzikas sesiju”
Burtu lielums

Pirmdien Madonas kultūras namā tika atklāta „Madonas mūzikas sesija", kas līdz šim nesa „Ģitāristu sesijas" vārdu. Nosaukums mainīts, lai precīzāk atspoguļotu īstenību, ka sesijā skolojas ne tikai akustiskās un elektriskās ģitāras pārstāvji, bet arī vokālisti, taustiņinstrumentālisti, basisti un sitaminstrumentālisti.

Atklājot sesijas norises, pasākuma organizators Imants Pulkstenis dalībniekiem atgādināja mūziķa Denisa Paškeviča teiktu atziņu, ka galvenais instruments ir pats cilvēks. „Ne tik daudz katra muzikālā sagatavotība, kas arī ir nozīmīga (un par ko sesijā runāsim piecas dienas), bet svarīga ir jūsu attieksme pret apkārtējiem cilvēkiem, dažādām lietām, norisēm un Latviju."
Astoņpadsmito gadu sesija sevi apliecina kā dzīvotspējīgs organisms, kaut jāatzīst – šogad dalībnieku ir krietni mazāk. – Ar šausmām skatos patukšās ielas – sesija kļuvusi knapāka. Vai tāpēc tā nenotiek? Sesija notiek, un jūs un jūsu vecāki esat tie, kas nobalsojuši, lai sesijas vārds tiktu nests tālāk, – komentēja Imants Pulkstenis.
Skolēnu rudens brīvdienās „Madonas mūzikas sesiju" šogad apmeklē četrdesmit dalībnieku. Viņu vidū ir gan puiši, gan meitenes, gan sākumskolas audzēkņi un tie, „kam pāri trīsdesmit".

Plašāk lasiet laikrakstā STARS 29.10.2014.

Autore: INESE ELSIŅA

AGRA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px