Kalsnavas arborētuma informācijas centrā šobrīd skatāma glezniecības un grafiku izstāde „Koki".
– Izstāde savus skatītājus gaida līdz mēneša beigām, jo augustā ekspozīcija tiks mainīta un vietā nāks gleznas ar ūdensrožu motīvu, – informē izstādes iekārtotāja un viena no autorēm – Olita Šlesere. Sadarbība ar centra vadītāju Sarmīti Rukmani vietējiem māksliniekiem rit jau trešo gadu, un iepriekš gleznās bija vērojamas puķes, kas konkrētajā laikā zied arborētumā. Šoreiz izstādē ar darbiem piedalās Danute Vēze, Maija Jakoviča, Valērijs Baida, Ligija Bodniece, Dzintra Livmane, Olita Šlesere, Inese Pranča un Elga Grīnvalde. – Darbos koki attēloti visos gadalaiki, izņemot rudeni, – komentē Olita. – Tā ir reālistiskās tradīcijās ieturēta glezniecība, bet ir daži pārsteigumi. 21. jūlijā izstādes autori tiksies Kalsnavas arborētumā un gleznos brīvā dabā neliela plenēra noskaņā.
Autore: INESE ELSIŅA