No 15. līdz 19. aprīlim Latvijā ar ASV vēstniecības atbalstu viesojās Staša Vislouča (Stash Wyslouch) mūziķu grupa no Amerikas.
Grupa 16. aprīlī uzstājās Balvos, 17. aprīlī – Madonā, 18. aprīlī – Rīgā, bet 19. aprīlī mūziķi vadīja meistarklasi Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijā.
Madonā blūgrāsa (folkmūzikas) grupa no Bostonas klausītājus iepazīstināja ar amerikāņu tautas mūzikas žanru, kurā blūzs, kantri un gospelis saplūst ar britu, īru un skotu izcelsmes Apalaču kalnu apvidus tradicionālo mūziku.
Staša Vislouča grupa Madonas kultūras namā vadīja arī meistarklasi, kurā piedalījās pilsētas četri jaunie ģitāristi (Daces Sinātes un Edmunda Vestmaņa audzēkņi). Koncertu kultūras nama lielajā zālē atklāja ASV vēstniecības Latvijā pārstāvis, informējot par mūziķu profesionalitāti. Ar skatītāju ovācijām cauraustais koncerts priecēja klausītājus, noslēgumā ikvienam sniedzot iespēju tikties un nofotografēties ar grupas mūziķiem foajē.