Jau tradicionāli svinīgajā sezonas atklāšanas sanāksmē Latvijas Nacionālajā teātrī (LNT) tika noskaidroti arī pagājušās sezonas labākie aktieri un pasniegtas tradicionālās teātra balvas.
Šoreiz par labākajiem aktieriem pērnajā sezonā atzīti mūsu novadniece Agnese Cīrule un Uldis Anže. Agnese par līgavas lomu izrādē „Asins kāzas" un Deas lomu izrādē „Cilvēks, kas smejas" saņēma Elzas Radziņas kulonu, savukārt Uldis Anže par Lāčplēša lomu izrādē „Uguns un nakts" – Kārļa Sebra gredzenu. Kā atklāja pati Agnese, viņa ir jaunākā LNT aktrise, kurai līdz šim pasniegts Elzas Radziņas kulons. Agnese Cīrule un Līga Zeļģe ir arī pagājušajā sezonā visnodarbinātākās aktrises – nospēlējušas 135 izrādes.
Bez tam par spožu atgriešanos aktiera profesijā īpašu atzinību saņēmis Valdis Lūriņš. Viņš apbalvots par Andrē lomu izrādē „Ak, tētīt…". Veltas Līnes ceļojošā balva Antas Klints gredzens – par spilgtāko mīlētājas lomu aizvadītajā sezonā – pasniegta Evijai Skultei par Ebijas lomu izrādē „Mīla zem gobām". Kā aizvadītās sezonas Gada izrādes apbalvotas Viestura Kairiša Lielajā zālē iestudētā „Uguns un nakts" un Elmāra Seņkova Jaunajā zālē iestudētais darbs „Zēns". Aizvadītās sezonas labākie tehniskie darbinieki – grāmatvede Inga Brasliņa, videomāksliniece Linda Ģībiete, skaņotājs Jānis Lide, kā arī butafors Aigars Tafkins.