Madonas kultūras nama tēlotājmākslas studijas „Madona" dalībnieces Agitas Auziņas rokrakstu gleznās madonieši atpazīst uzreiz.
Madonas pilsētas kultūras nama 2. stāva foajē un kafejnīcas telpā kādu laiku skatīsim Agitas Auziņas labākos un sirdij tuvākos darbus.
Agita Auziņa saka: – Kopš sevi atceros, es zīmēju. Katru brīvu brīdi rokā vienmēr bija papīrs un zīmulis. Šī izstāde nav pieturas atskaites punkts, bet daudzpunkte…
6. maijā pulksten 16 notiks izstādes atklāšana, kurā būs iespēja satikties, sveikt, vērot, kā arī ieklausīties Agitas Auziņas dēlu Kārļa un Mārča muzikālajā pieskārienā saksofona un ģitāras skaņās.
Izstāde būs skatāma līdz 16. jūlijam.
03.05.2017.