No 27. jūlija līdz 6. augustam Madonā ritēs 19. Latviešu mūzikas svētki.
Tos organizē Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skola, direktors Mārtiņš Bergs. Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā iecerētas radošās meistardarbnīcas jaunajiem komponistiem, topošajiem komponistiem un jaunajiem izpildītājmāksliniekiem. Tāpat svētku ietvaros tradicionāli plānota nometne bērniem un jauniešiem, kas piedalīsies Latviešu mūzikas svētku orķestrī.
Ik vakaru Madonas mūzikas skolā notiks svētku koncerti, bet Latviešu mūzikas svētku noslēguma koncerts iecerēts 6. augustā pulksten 16 Madonas kultūras namā.