Šonedēļ ar piepildītu programmu Madonā sevi piesaka 17. Latviešu mūzikas svētki.
Ik vakaru Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā var baudīt latviešu mūzikas koncertus. 27. jūlijā notika tikšanās ar komponistiem Gundegu Šmiti un Mārtiņu Viļumu. 28. jūlija vakarā uzstājās ansamblis „Quadra" – Arvīds Zvagulis (vijole), Pēteris Trasuns (alts), Kārlis Klotiņš (čells), Rihards Plešanovs (klavieres), atskaņojot Andra Dzenīša, Agra Engelmaņa, Armanda Aleksandravičus un Tālivalža Ķeniņa kompozīcijas. Šovakar pulksten 20.30 mūzikas skolā izskanēs Latvijas skaņu ainavas ar Jāzepa Vītola, Jāņa Mediņa, Jāņa Ķepīša, Pētera Vaska, Pētera Plakida, Jura Karlsona un Emīla Dārziņa kompozīcijām. Skaņdarbus atskaņos Anete Toča (flauta), Mārtiņš Circenis (klarnete), Ieva Upatniece (čells), Elīna Bērtiņa (klavieres).
Autore: INESE ELSIŅA