Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas pūtēju orķestris „Vivo" diriģenta Artura Kloppes vadībā šogad atkal starp C grupas orķestriem ieguvis 1. vietu.
Konkursa fināls notika 29. aprīlī Rīgā. Lai piedalītos skatē, orķestriem bija jāapgūst astoņi dažādas grūtības pakāpes skaņdarbi, kurus diriģenti saņēma skolēnu brīvlaikā oktobrī. Katrai grupai viens no skaņdarbiem bija obligāti apgūstams uz konkrēto skates dienu, otru paziņoja nedēļu pirms skates. Repertuāra apguves process līdz ar to bija sarežģīts un darbietilpīgs. Finālskatē bija jāspēlē vēl cits obligātais skaņdarbs un brīvas izvēles programma 20 minūšu garumā. Mūsējiem tas bija pa spēkam, un orķestris sevi parādīja kā spēcīgu muzikālu vienību.
2016./2017. mācību gada skates noslēgsies ar VIII Latvijas izglītības iestāžu pūtēju orķestru salidojumu, kas ritēs 4., 5. maijā Ķīpsalā, Rīgā. Valsts izglītības satura centrs katru mācību gadu rīko pūtēju orķestru skates, lai saglabātu pūtēju orķestru tradīcijas Latvijā un veicinātu pūšaminstrumentu spēles apguves attīstību.
03.05.2017.