Šodien, 23. februārī, pulksten 18 Madonas kultūras namā notiks Madonas Valsts ģimnāzijas žetonu vakars.
Abiturienti saņems skolas piederības zīmi un skatītājus priecēs ar iestudētajiem priekšnesumiem. Šis tradicionālais pasākums silda sirdis gan divpadsmito klašu skolēniem, gan viņu vecākiem un skolotājiem. Skolas piederības simbols ir īpašais žetongredzens. Vakara gaitā klātesošos iepriecinās arī apsveikumi – vienpadsmito klašu pārstāvju vēlējumi.
Žetonu vakaram šodien pošas arī Ērgļu vidusskola un Ļaudonas vidusskola. Savukārt Madonas pilsētas vidusskolas 12. klašu audzēkņi un pedagogu saime žetonu vakaru svinēja 16. februārī. Tāpat Cesvaines vidusskolas divpadsmitie žetonu vakaru svinēja aizvadītajā nedēļā. – Skolu šogad beigs divdesmit skolēnu, kā piederības zīmi absolventiem dāvinājām tradicionālo žetonu nozīmi, – informēja Cesvaines vidusskolas direktors Didzis Baunis, piebilstot, ka vakars bija piepildīts gan ar svinīgām runām, gan skolēnu azartiski izspēlētu izrādi par dažādiem TV raidījumiem.
Tā kā Lubānas vidusskolas 12. klasē mācās vien septiņi audzēkņi, atsevišķs žetonu vakars skolā netiks rīkots. Skolas direktore Iveta Peilāne informēja, ka žetona gredzens ar skolas simboliku absolventiem tiks pasniegts izlaiduma dienā. Tad beidzēji saņems arī mācību iestādes sarūpētu dāvanu – fotoalbumu ar skolas, skolotāju un klases fotogrāfijām.
Varakļānu vidusskolā īpaša žetonu vakara arī nebūs. Skolas beidzēji (12. klasē mācās 14 skolēnu) žetona gredzenu saņems izlaiduma dienā.
23.02.2018.