Madonas novada pašvaldības domes sēdē deputāti lēma par izglītojamo uzņemšanu Madonas pilsētas vidusskolā.
Pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne deputātus informēja, ka saskaņā ar domes lēmumu „Par Madonas pilsētas 1. vidusskolas un Madonas pilsētas 2. vidusskolas reorganizācijas uzsākšanu, izveidojot Madonas pilsētas vidusskolu", domes lēmumu „Par Madonas pilsētas 1. vidusskolas un Madonas pilsētas 2. vidusskolas reorganizācijas plāna apstiprināšanu" un Ministru kabineta noteikumiem „Kārtība, kādā izglītojamie tiek uzņemti vispārējās izglītības iestādēs un speciālajās pirmsskolas izglītības grupās un atskaitīti no tām, kā arī pārcelti uz nākamo klasi" pašvaldība nosaka kārtību izglītojamo uzņemšanai Madonas pilsētas vidusskolas 1. un 10. klasē.
Madonas novada pašvaldības dome nolēma: ar 2017. gada 12. jūniju iesniegumi izglītojamo uzņemšanai Madonas pilsētas vidusskolas 1. un 10. klasē, kā arī pārējās klasēs reģistrējami Madonā, Valdemāra bulvārī 6, 209. kab.; līdz 2017. gada 9. jūnijam Madonas pilsētas 2. vidusskolas administrācija nodod reģistrētos iesniegumus izglītojamo uzņemšanai 1. klasē Madonas pilsētas 1. vidusskolas administrācijai; līdz 2017. gada 31. jūlijam Madonas pilsētas 1. vidusskolas un Madonas pilsētas 2. vidusskolas izglītojamo atskaitīšanu no izglītības iestādes un dokumentu izsniegšanu veic attiecīgā izglītības iestāde.
6.06.2917.