Rīt, 17. jūnijā, par studiju tālāko norisi Madonā notiks studentu tikšanās ar mācību spēkiem Latvijas Universitātes (RPIVA) Madonas filiālē.
Filiāle atrodas Madonas pilsētas 1. vidusskolā, un, kā informē tās vadītāja Lolita Kostjukova, uz tikšanos ar filiāles 30 studentiem – programmas „Pirmsskolas izglītības pedagogs" 1. un 2. kursa pārstāvjiem – ieradīsies: LU rektors Indriķis Muižnieks, prorektore humanitāro un izglītības zinātņu jomā Ina Druviete un rektora vietnieks studentu un sociālajos jautājumos, RPIVA likvidācijas komisijas vadītājs Jānis Stonis. Viesi izteikuši vēlēšanos tikties arī ar pašvaldības pārstāvjiem.
16.06.2017.