Izglītības un zinātnes ministrija mūsu reģiona izglītības darbiniekiem šobrīd organizē tiešsaistes tikšanos ar ministri Ilgu Šuplinsku.
Uz tikšanos tiek aicināti novada domes pārstāvji, skolu direktori un skolotāji, pirmsskolas pedagogi un vecāki, lai pārrunātu aktuālos jautājumus izglītības nozarē.
Tikšanās notiks trešdien, 10. martā, no pulksten 18.30 līdz 20 Zoom platformā (saite tiks nosūtīta dienu iepriekš). Pasākuma koordinatore Klinta Ieleja vēsta, ka izglītības iestāžu pārstāvji un citi interesenti līdz 8. martam aicināti iesūtīt jautājumus, uz kuriem atbildes viņi gribētu dzirdēt tikšanās laikā.
5.03.2021.