Jau otro nedēļu sals naktīs termometra stabiņu padzen zem mīnus 20 grādu atzīmes. Ministru kabineta noteikumi paredz, ka skolēni vecumā līdz 12 gadiem, ja gaisa temperatūra ir zemāka par mīnus 20 grādiem, izglītības iestādi var neapmeklēt. Lielākie skolēni var palikt mājās, ja temperatūra ir zemāka par mīnus 25 grādiem.
Pagājušajā nedēļā daudziem pirmklasniekiem bija brīvlaiks (1. klases audzēkņu papildu brīvdienu nedēļu mācību iestādes var plānot pēc saviem ieskatiem, noteikts vien tas, ka brīvdienu nedēļai jābūt februārī). Līdz ar to paši mazākie dzīvoja brīvlaika režīmā.
Vakar jaunāko klašu audzēkņi uz skolu varēja neiet, lielākā daļa bērnu tomēr to neizmantoja, to uzzināju uzrunātajās skolās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.02.2011.
Autore: INESE ELSIŅA