Izglītības darbinieku konference šodien, 26. augustā, notiek arī Lubānas novadā.
– Konferences sākums pulksten 10 Lubānas pilsētas klubā. Konferences tēma ir „Izglītība. Attīstība. Tendences." Tajā pārrunāsim visas aktualitātes, izmaiņas Ministru kabineta noteikumos. Jaunumu, jāteic, ir daudz. Dalīsimies arī atziņās par Latvijas 15. Skolotāju kongresā dzirdēto. Ar prieku jāatzīst, ka mūsu mazais Lubānas novads tur bija salīdzinoši kaut vai ar Kurzemi plaši pārstāvēts – piedalījāmies astoņi pārstāvji gan no pirmsskolas, gan no vispārējās izglītības iestādēm. Būs arī saruna lekcija „Kā domāt tā, lai justos labāk", uz ko esam uzaicinājuši Dr. psych., sertificētu psihoterapeiti kognitīvi biheiviorālajā terapijā, klīnisko un organizāciju psiholoģi Marutu Ludāni. Pēc prezentācijas materiāliem spriežot, domāju, lekcija patiešām būs interesanta un mums katram noderīga, lai ikdienā veicinātu pozitīvo domāšanu un attieksmi pret dzīvi, – vakar „Staram" pastāstīja Lubānas novada pašvaldības izglītības darba speciāliste Anita Slucka. – Savukārt šodien kopā ar Lubānas novada domes priekšsēdētāju Tāli Salenieku apmeklēsim mūsu novada izglītības iestādes – Lubānas vidusskolu, kur pēc iepriekšējās direktores Maijas Krustas došanās pensijā šajā mācību gadā direktores amatā darbu uzsāk līdzšinējā direktores vietniece audzināšanas darbā Iveta Peilāne, iegriezīsimies arī mākslas skolā un pirmsskolas izglītības iestādē „Rūķīši", lai apskatītos, kā izglītības iestādes gatavas jaunajam mācību gadam.
Autore: BAIBA MIGLONE