Vakar Rīgas pilī noritēja tikšanās starp Valsts prezidentu Egilu Levitu un izglītības ministri Ilgu Šuplinsku, kuras laikā abas puses atzina, ka demokrātijas principiem izglītības sistēmas jomā ir liela nozīme.
Egils Levits un Ilga Šuplinska bija vienisprātis, ka pilsoniskuma un demokrātijas principu tālāka iedzīvināšana skolēnu izglītībā ir būtiska, lai palīdzētu Latvijas jauniešiem izaugt par personībām un būt konkurētspējīgiem globalizētajā pasaulē. Garajā sarunā abas puses pārrunāja skolu tīkla sakārtošanas jautājumus, kā arī tematus, kam jāpievērš uzmanība zinātnes pārvaldības un zinātnes komercializācijas laukā.
24.07.2019