Šodien, 18. martā, no pulksten 11 līdz 13 Madonas kultūras namā tiksies Madonas novada skolu pedagoģiskie darbinieki.
Tikšanās mērķis ir pārrunāt Madonas novada situāciju izglītības jomā. Izskanēs gan statistikas dati un mācību gadā fiksētās tendences, gan informācija par novada izglītības problemātiku un novada skolu tīkla sakārtošanas risinājumiem. Kā uzsver novada pašvaldības izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, svarīga tēma ir izglītības nozares iespējas Eiropas Savienības fondu 2014.-2020. gada plānošanas perioda kontekstā, kas tiks pārrunāta tikšanās reizē ar pedagogiem.
Sarunā piedalīsies Madonas novada pašvaldības domes deputāti, pagastu pārvalžu vadītāji, novada skolu direktori, un īpaši ir aicināti skolu skolotāji, kā arī citi interesenti.