8., 9. maijā Madonas kultūras namā svinīgā pasākumā tika sveikti tie Madonas novada skolēni, kuri šajā mācību gadā guvuši izcilus sasniegumus mācību priekšmetu olimpiādēs un zinātniski pētniecisko darbu skatē.
Līdzās skolēniem tika sumināti arī Madonas novada pedagogi, kuri skolēnus sagatavojuši spilgtajām uzvarām. Pasākumu organizēja Madonas novada domes izglītības nodaļa, plašāk par to stāstīsim laikraksta piektdienas numurā.
10.05.2017.