Rīt, 12. novembrī, pulksten 10 Madonas novada pašvaldības ēkas zālē notiks izglītības iestāžu vadītāju sanāksme.
Kā laikrakstu informē Madonas novada domes izglītības nodaļas vadītāja Solvita Seržāne, sanāksmē tiks pārrunāti aktuālie jautājumi par mērķdotāciju sadali pedagogiem, šīs sadales principiem, problemātiku, perspektīvu. Izglītības nodaļas speciāliste izglītības informācijas jautājumos Laima Liepiņa informēs par skolu datu bāzu uzturēšanu un dokumentu noformēšanas jautājumiem lietvedībā. Izglītības nodaļas speciāliste skolvadības jautājumos Sarmīte Jansone vēstīs par mācību priekšmetu olimpiāžu grafiku 2010./2011. mācību gadam Madonas, Cesvaines, Ērgļu, Lubānas, Varakļānu novada skolēniem. Pirmā starpnovadu olimpiāde notiks 8. decembrī Madonas Valsts ģimnāzijā, un tā būs vācu valodas olimpiāde 10.-12. klašu audzēkņiem.
Tikšanās laikā ar skolu direktoriem izskanēs arī informācija par skolu dalību dažādos pasākumos. Tiek uzskatīts, ka skolēni uzturā par maz lieto svaigus augļus, dārzeņus un ogas, iespējams, ka situāciju turpmāk uzlabos Eiropas Komisijas programma „Skolas auglis". Tai pieteikušās visas mūsu novada skolas, par programmas ieviešanu detalizētāk direktori uzzinās sanāksmē.
Autore: INESE ELSIŅA