Katru gadu oktobra pirmā svētdiena atnāk ar košajām rudens lapām, ar ziedu nebeidzamo krāsu brīnumu un Skolotāju dienu.
Tie ir gara un gaismas svētki, tie ir mīļi paldies cilvēkiem, kuri katrā bērnā sēj zināšanu, mīlestības un gudrības graudus, un katram cilvēkam ir savs gaišais skolas nams, no kura bēg visas ēnas, un ir savs skolotājs, kuram viņš ir pateicīgs visu mūžu.
3. oktobris Madonas pilsētas 1. vidusskolā bija īpašs – tika svinēta Skolotāju diena. Šī diena bija atšķirīga no ierastās ikdienas. Skolotāji varēja mazliet atpūsties no mūžīgās steigas, varēja atļaut četrdesmit minūtēm bez grožiem skriet un izbaudīt pozitīvām emocijām pārpildītu, labestības un sirsnības pilnu koncertu. Mirdzums acīs dzirkstīja gan koncerta dalībniekiem, gan skolotājiem. Par skolotāju sirsnīgu sveikšanu parūpējās 11.a klase. Koncertā bija iespējams gan redzēt fragmentiņu no atklātās stundas, kurā skolotāji varēja iepazīt jaunu metodi skolēnu mācīšanai, gan priecēt sirdi ar muzikāliem priekšnesumiem – skaistām un skanīgām dziesmām. Tās bija gan humora pilnas, gan nopietnas. Aizkustinošu noskaņu koncerta noslēgumam piešķīra flautas solo.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.10.2014.
Autore: ZANE BIKOVSKA
LĪGAS OZDOBAS foto