Šonedēļ iesākās mācības skolotājiem programmā „Samsung Skola nākotnei". Tajā 120 skolotāji un direktori no visas Latvijas piecus mēnešus bez maksas apgūs digitālās prasmes, lai veidotu mūsdienīgas un radošas mācības Latvijas skolās.
Skolotāju bezmaksas digitālajā apmācību programmā „Samsung Skola nākotnei" uzņemto skolu skaitā ir arī Lubānas vidusskola un Madonas pilsētas 1. vidusskola, kas uz mācībām ierodas 10. janvārī. Uzņēmums Samsung programmu izsludināja pērn oktobrī, kad papildu digitālās prasmes pieteicās apgūt 213 jeb ceturtā daļa Latvijas skolu. Visi pieteikumi tika izvērtēti, un žūrija noteica, kuras 30 skolu komandas ir uzņemtas apmācībās.
– Madonas pilsētas 1. vidusskolas komandā ir skolas direktors Romāns Ližbovskis, matemātikas skolotāja Dace Frīdvalde, angļu valodas skolotāja Lidija Butlere un informātikas skolotāja Līga Ozdoba, – laikrakstu informē skolas direktora vietniece mācību jomā Inese Strode. – Matemātikas skolotāja Dace ar savu audzināmo 9.c klasi bija izveidojusi radošu uzdevumu video formā, online gaidījām rezultātu paziņošanu un bijām gandarīti, ka esam iekļauti projektā. Skola jau nopirkusi sešas planšetes, mācīsim skolotājus, izmantosim tehnoloģijas mācību apguvē. Piekrītu reklāmai – planšetēm ir nākotne.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 10.01.2014.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no pasākuma