29. maijā ar svinīgo līniju pie skolas noslēdzās arī Madonas Valsts ģimnāzijas 2014./2015. mācību gads.
Vislielāko pārsteigumu skolēniem sagādāja „ISIC Latvia", kas mācību gada izskaņā sešās Latvijas skolās apbalvoja centīgākos skolēnus.
Sekmīgākie skolēni tika nominēti Rīgas 22. vidusskolā, Ziemeļvalstu ģimnāzijā, Ulbrokas vidusskolā, Rīgas Hanzas vidusskolā, Madonas Valsts ģimnāzijā un Mārupes vidusskolā.
Sekmīgāko un aktīvāko skolēnu nominācijai izvirzītie skolēni saņēma balvas un diplomus no „ISIC Latvia" un sadarbības partneriem: Dailes teātra, Latvijas Nacionālā teātra, Rīgas Cirka, „Questlab" kvesta istabas, izklaides un tūrisma uzņēmuma „Gandrs", galda spēļu veikala „Brain Games", „Skrīveru saldumiem", „AERODIUM" vēja tuneļa, ceļojošās izstādes „Titāniks", „Junge.lv" un „Krūmiņa beķerejas" konditorejām.
Sekmīgāko skolēnu nominēšanas tradīciju „ISIC Latvia" iedibināja 2012. gadā. Pērn tika apbalvoti labākie skolēni astoņās sadarbības skolās. Šogad pieteicās sešas skolas, tajā skaitā Madonas Valsts ģimnāzija, kas ir pirmā ārpus Rīgas reģiona esošā skola, kura par īpašiem nopelniem pateicās saviem centīgākajiem skolēniem.
Papildus katras klases labākais skolēns savā īpašumā saņēma arī ISIC dāvanu kartes ar iespēju izveidot jaunu ISIC karti.
Madonas Valsts ģimnāzijā īpašās balvas saņēma: Ieva Karpova (10.b klase) – skolniece ar visaugstāko vidējo vērtējumu 2014./2015. m. g., Kristiāna Kļava (7. klase) – skolniece, kurai vismazāk kavējumu; Gundega Elīza Viļčevska (11.b klase) – aktīvākā skolniece, skolēnu padomes prezidente; Rūdolfs Brants (9.a klase) – sekmīgākais skolēns sportā.