Izlaidumu laiks Madonas novada vispārizglītojošajās skolās izskan. Šodien izlaidums notiek Madonas Valsts ģimnāzijā, bet pirms nedēļas no skolas divpadsmitie atvadījās arī pārējās Madonas pilsētas vidusskolās.
Šogad Madonas pilsētas 2. vidusskolu beidz divas divpadsmitās klases – 23 absolventu 12.a klasē (klases audzinātāja Ināra Pāvulsone) un 20 absolventu 12.b klasē (klases audzinātāja Lilija Mozga). Ar labām un teicamām sekmēm skolu absolvē Uģis Eglītis, Mairis Gailums un Elīna Madelāne (12.b klase), Inna Zepa, Edgars Pugačs un Santa Vasiļevska (12.a klase).
Vispārizglītojošajā 12.b klasē ar sporta novirzienu ar labiem sasniegumiem sportā izcēlās Edgars Šarigins (futbolā), Uģis Eglītis (volejbolā), Einārs Biķernieks, Elvijs Tirzītis un Kristers Jerumans (basketbolā). Savukārt 12.a var uzteikt Kristapu Šķēlu, kas aktīvi piedalījās visos skolas pasākumos, daiļrunas konkursā un saņēma arī Madonas mūzikas skolas Pateicību, Henriju Kārklānu – par panākumiem daiļrunas konkursā. Divpadsmitajiem labas zināšanas bija arī mācību priekšmetu olimpiādēs skolā un novadā.
Puse no 12.a klases absolventiem Madonas pilsētas 2. vidusskolā mācījās jau no 1. klases, bet 12.b klasē tādi bija tikai trīs, pārējie pamatskolas izglītību bija ieguvuši citās Madonas novada skolās, kā arī Cesvaines un Gulbenes novadā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.06.2012.
Autore: ŽEŅA KOZLOVA
AGRA VECKALNIŅA foto