OŠUPES PAMATSKOLAI — 120
2. jūnijā sirmais, bet vēl arvien stiprais skolas nams Rupsalā svinēja 120 gadu jubileju. Savu skolu sveikt bija „salidojuši” bijušie skolēni, skolas darbinieki un viesi.
Pagalmā zem vecās liepas klātesošos uzrunāja bijušie skolas direktori – Laima Liepiņa-Auziņa, Lilioza Vilciņa, Tālis Salenieks un Elita Krēsliņa, kā arī Ošupes pagasta padomes priekšsēdētāja Alda Jansone, kas ir arī šīs skolas absolvente.
Pēc gājiena uz estrādi notika svētku koncerts. Paralēli priekšnesumiem, kas bija veltīti direktoriem, kuri savulaik vadījuši skolas dzīvi, dzirdējām skolēnu Kārļa Zītara, Almas Dikeles, Gaidas Krēsliņas, Lucijas Kokas, Ilgas Bulates un skolotāju Birutas Rudzītes-Vagares un Laimas Liepiņas-Auziņas atmiņu stāstījumus par skolas dzīvi.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 09.07.2007.
Autore: ILZE PURPĻEVIČA
Ošupes pamatskolas
skolas padomes priekšsēdētāja