5. oktobrī Rīgas Latviešu biedrības namā 30 izciliem Latvijas pedagogiem tika pasniegts izglītības un zinātnes nozares augstākais apbalvojums – Izglītības un zinātnes ministrijas Gada balva.
Gada balvu – Goda diplomu un naudas prēmiju 500 latu apmērā -aizvadītajā svētdienā saņēma arī Praulienas pagasta pirmsskolas izglītības iestādes „Pasaciņa" vadītāja Daiga Maderniece. Viņa uzskata, ka panākumus darbā sasniegusi kopsolī ar savu kolektīvu.
Visi kā viens
– Praulienas pirmsskolas izglītības iestādē „Pasaciņa" esam 27 darbinieki: 15 pedagogi un 12 tehniskā personāla pārstāvji, – laikrakstam pastāstīja Daiga Maderniece. – Kolektīvs ir ļoti jauks, vienmēr varu paļauties uz saviem kolēģiem un viņi – uz mani. Ja kādam dzīvē arī gadās klupšanas akmeņi, ikviens priecājas, ka ir darbavieta, kur atnākt un justies pozitīvā, saprastā vidē.
Par izvirzīšanu apbalvojumam Daiga Maderniece nav pat nojautusi. – Tas notika aizmuguriski, tāpat kā toreiz, kad man Praulienas bērnudārzā tika uzticēti vadītājas pienākumi, – pasmaidīja Daiga. – Atceros, ka toreiz iegāju dārziņa virtuvē un pavārīte prasīja – vai tu piekriti? Es neizpratnē raustīju plecus, un tikai pēc divām stundām man toreizējā vadītāja oficiāli paziņoja kolektīva izvēli.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 09.10.2008.
Autore: INESE ELSIŅA
Foto no arhīva