Decembrī notikušas divas mācību priekšmetu olimpiādes.
Vispārizglītojošo skolu labākajiem audzēkņiem šajā mēnesī papildu slodzi un gandarījumu sagādājušas mācību priekšmetu olimpiādes. Jau aizvadīta bioloģijas olimpiāde 9., 11., 12. klases skolēniem, kas 1. decembrī notika Kalsnavas pamatskolā. Savukārt 7. decembrī Madonas Valsts ģimnāzijā ritēja vācu valodas olimpiāde 10.-12. klašu audzēkņiem.
Decembris ir laiks, kad skolēniem jādomā par sekmēm visos priekšmetos. Ziemas brīvdienas viņiem visiem aizsāksies ar mācību darba rezumējumu – atzīmēm par paveikto liecībā.
Autore: INESE ELSIŅA