Šosestdien, 25. janvārī, Madonas Bērnu un jauniešu centrā Skolas ielā 8 jau otro gadu norisināsies sacensības automodelismā — Madonas kauss!
Auto skriešanās sacensībās piedalīsies tehniskās jaunrades sportisti no Vidzemes: Mazsalacas, Rūjienas, Limbažiem, Valmieras un Madonas. Madonas komandā ir spēcīgi braucēji, kuri guvuši labus panākumus Vidzemē rīkotajās sacensībās. Tie ir: Samanta un Reinis Putniņi, Renārs Rezovskis, Gabriēls Tarvids, kā arī citi min uz papēžiem iepriekš nosauktajiem.
Apmēram 50 jaunieši cīnīsies par 7 medaļu komplektu sadali un ceļojošo Madonas kausu, kuru pirmajās sacensībās uz gadu glabāšanā izcīnīja rūjienieši. Uzdevums – paturēt kausu Madonā! Ne asakas!
24.01.2025.