Ar dzestriem rudens vējiem un krāšņiem pīlādžu ķekariem atnācis septembris, un skolas pagalmā atkal pulcējas Bērzaunes pamatskolas skolēni, viņu vecāki, pedagogi, viesi.
Pirmais septembris parasti ir tikai pozitīvu emociju caurausts: prieks par tikšanos ar visu vasaru nesatiktiem draugiem, interese par jauno, ar ko pārsteigs skola, krāsaino rudens ziedu ņirba, torte, baloni, uzmundrinoši ceļavārdi, klusi solījumi sev pašam mācīties vairāk un labāk.
Šajā mācību gadā skolas gaitas Bērzaunes pamatskolā uzsāk 80 skolēni, to skaitā 11 pirmklasnieki. Bērniem ik skolas dienu līdzās būs 15 pedagogi un 6 tehniskie darbinieki.
Pārmaiņas skārušas gan skolas telpas, gan apkārtni: vairāku klašu sienas rotā Ivetas Miķelsones zīmējumi. 8. klases skolēni savu klasi apgleznojuši paši. Nopietns remonts veikts zēnu amatu mācības kabinetā, bet uz sporta laukumu ved bruģēts celiņš. Šajā mācību gadā dabaszinības varēs apgūt labiekārtotā un atbilstoši aprīkotā dabaszinību kabinetā, kurš tapis par projektu konkursā „LabieDarbi.lv" iegūtajiem līdzekļiem.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.09.2014.
Autore: DAINA BRIEDE
Foto no Bērzaunes pamatskolas arhīva