2011./2012. mācību gadā pirmo svešvalodu skolēni tāpat kā līdz šim mācīsies no 3. klases, bet otro svešvalodu – no 6. klases.
Lielākā daļa 1. klases skolēnu angļu valodu šobrīd apgūst fakultatīvajās nodarbībās (1 stunda nedēļā), un pedagogu atalgojumu šim mērķim nodrošina valsts.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 22.02.2011.
Autore: INESE ELSIŅA