Šodien sākas un rīt turpināsies kārtējais, jau trešais, apmācību cikls rajona skolotājiem „Karjeras izglītībā".
– Nākamās nodarbības šai grupai plānotas no 24. līdz 26. aprīlim, bet noslēgums – 8. maijā. Kopumā kurss iever 72 stundas garu apmācību. Grupā pieteikušies ap 30 skolotāju teju no visām rajona skolām.
Nodarbības tāpat kā iepriekšējās reizēs vadīs Madonas bērnu un jauniešu centra direktore Gunita Kļaviņa, kas pati apguvusi karjeras izglītības zinības multiplikatoru kursos. Šajās apmācībās skolotāji gūs zināšanas, kā palīdzēt saviem audzēkņiem tālākās profesijas un dzīves ceļa izvēlē, jo bieži vien tieši skolotājs ir labākais padomdevējs šajos jautājumos, – „Staram" uzsver rajona izglītības pārvaldes galvenā speciāliste Baiba Caune.
Autore: BAIBA MIGLONE