18. maijā Madonas bērnu un jauniešu centra zālē notika zinātniski pētniecisko darbu konkursa „Madona 2009" darbu prezentācijas pasākums un apbalvošana.
Šogad konkursam bija iesniegti 14 darbu: no Madonas pilsētas 1. vidusskolas bija pieteikti 3 darbi, no Madonas Valsts ģimnāzijas – 11.
Zinātniski pētnieciskos darbus vērtēja Madonas rajona izglītības pārvaldes speciāliste Lilioza Vilciņa, Madonas novadpētniecības un mākslas muzeja direktora vietnieks, domes deputāts Indulis Zvirgzdiņš, Madonas bērnu un jauniešu centra novadpētniecības darba speciāliste Leontina Brenčeva.
Šogad visas godalgotās vietas konkursā ieguva Madonas Valsts ģimnāzijas skolnieces: 2. vieta – 11. klases skolniecei Anetei Polei par darbu „Fotografēšana Madonas Valsts ģimnāzijā" (vadītāja M. Kazakeviča), 3. vieta – 11. klases skolniecei Aurikai Skačkovai par darbu „Madona – ilgtspējīga pilsēta" (vadītāja M. Kazakeviča) un 8. klases skolniecei Sandijai Veipai par darbu „Mājas Madonā, Lauku ielā 2 izpēte" (vadītāja K. Lukaševica). Konkursa darbus izvērtējot, komisija lēma 1. vietu nepiešķirt.
Godalgoto vietu zinātniski pētniecisko darbu autori saņēma naudas balvas, pārējiem autoriem – pateicības un dāvanu kartes.
Autore: SOLVITA SERŽĀNE,
Madonas pilsētas domes
izglītības un ārējo sakaru speciāliste
OĻĢERTA SKUJAS foto