29. augustā, uzsākot jauno mācību gadu, vispārizglītojošo skolu pedagogi pulcēsies Madonas novada pedagogu konferencē.
Konference Madonas kultūras namā sāksies pulksten 9, tās ietvaros notiks nodarbība „Mācīšanās lietpratībai – izglītības iestādes un skolotāja efektīva darbība", ko vadīs Latvijas Universitātes Starpnozaru izglītības inovāciju centra izpilddirektors, Mag. phys. Uldis Dzērve. Pulksten 11 sekos nodarbības vairākās darba grupās par tēmu „Mācīšanās lietpratībai – izglītības aktualitātes mācību priekšmetu metodisko jomu un metodisko apvienību darbā". Madonas pilsētas vidusskolā savukārt ritēs nodarbības „Mērķi un sasniedzamie rezultāti mācību jomā, ieviešot jauno izglītības saturu un pieeju", kā arī „Akcentu maiņa metodiskās jomas/apvienības darba organizācijā un plānošanā".
Pulksten 13.45 pedagogi atkal pulcēsies kultūras nama lielajā zālē, kur plānota Madonas novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Agra Lungeviča uzruna pedagogiem, jauno mācību gadu uzsākot. Muzikālu sveicienu nesīs Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolas kolektīvs.
Pulksten 14 sekos lekcija par tēmu „Laime kā prasme" – to vadīs psihoterapeits, supervizors Ansis Jurģis Stabingis. Pulksten 15.30 pedagogus sveiks Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība, notiks darba gaitas uzsākušo un izglītības iestādes absolvējušo pedagogu sumināšana.
23.08.2019.