Jaunais mācību gads 2. septembrī kopā pulcēja arī Madonas novada lielākās skolas – Madonas pilsētas 1. vidusskolas – skolēnus, skolotājus un audzēkņu vecākus.
Kaut laikapstākļi nebija vēlīgi (9. klases skolēni lēsa, ka viņu mūžā šis ir lietainākais mācību gada iesākums), mācību iestādes kolektīvs tradicionāli pulcējās skolas stadionā, lai svinīgi sagaidītu savas skolas divpadsmitos un mazos pirmklasniekus. Sarīkojumu vadīja direktora vietniece audzināšanas darbā Rudīte Zauska, vispirms aicinot visiem līdzdziedāt Latvijas himnu un dzirdīgi ieklausīties runātāju vārdos.
– Pirmklasnieki šo dienu atcerēsies ļoti viegli, viņi sacīs – kad sāku mācīties es, lija nepārtraukts lietus, – uzrunājot sanākušos, smaidīja iestādes direktors Romāns Ližbovskis. – Prieks un gandarījums, ka pēc ilgiem laikiem mums ir 83 pirmo klašu skolēni. Par novada domes iedalītajiem līdzekļiem esam veikuši ievērojamus uzlabojumus telpu iekārtošanā. Skolas balkonā nu iespējams dejot un vingrot, skolā ir jauna trenažieru zāle, esam labiekārtojuši datorkabinetus, veikuši daļēju remontu sporta zālē un daudzās citās telpās. Atliek cerēt, ka skolēni apmeklēs skolu ar prieku, lai mācītos un gūtu jaunas zināšanas un pieredzi.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 04.09.2013.
Autore: INESE ELSIŅA
PĒTERA RUSKUĻA foto