Skolēniem, kuri vispārizglītojošajās skolās mācās no 1. līdz 8., kā arī 10. un 11. klasē, 29. maijs bija pēdējā mācību diena pirms vasaras brīvlaika sākšanās.
Ņemot vērā eksāmenu sesiju, devītajai un divpadsmitajai klasei mācību gads beidzas vēlāk.
Devītās klases izglītojamajiem mācību stundas noslēdzās jau 15. maijā, savukārt mācību gads devītajiem beigsies 12. jūnijā.
12. klases audzēkņi, tāpat kā devītie, mācības beidza 15. maijā, bet mācību gads divpadsmitajiem noslēgsies 19. jūnijā.
Līdz minētajiem datumiem skolu šā gada absolventiem vēl jānokārto atlikušie izvēles eksāmeni.
Vakar, 1. jūnijā, vidusskolēni visā Latvijā kārtoja centralizēto eksāmenu fizikā, bet ceturtdien, 4. jūnijā, centralizēto eksāmenu viņi kārtos ķīmijā.
Centralizētajos eksāmenos līdz šim nekādi būtiski pārkāpumi nav fiksēti, un nav saņemta informācija nedz par uzdevumu noplūdi, nedz par kādiem pārpratumiem vai kļūmēm uzdevumos. Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntars Catlaks informē, ka nav arī dzirdēts, ka tiktu tirgoti eksāmenu uzdevumi vai to atbildes. Katrā ziņā šī nevēlamā tendence salīdzinājumā ar pāris gadu senu vēsturi Latvijā ir gājusi mazumā.