4. martā Madonas novada Centrālās administrācijas Izglītības nodaļa aicina ieplānot un apmeklēt Baibas Martinsones (Dr.psych., LU profesore, psiholoģe) semināru-lekciju “Skolas un vecāku sadarbība bērnu labklājības veicināšanai”.
Seminārs-lekcija 4. martā sāksies pulksten 17.15 Madonas novada Kultūras centrā.
Uz lekciju aicināti gan pedagogi, gan vecāki. Lai gan nosaukumā minēts vārds "skola", lekcija solās būt aktuāla jebkuras izglītības pakāpes pedagogiem un vecākiem. LU profesore, klīniskā un izglītības psiholoģe runās par to, kāpēc pirmklasnieku sajūsma par skolu gadiem ritot mēdz noplakt, savukārt skolotāju un vecāku neapmierinātība ar izglītības procesu – pieaugt. Lekcijas ilgums – pusotra stunda, pēc lekcijas būs iespēja saņemt atbildes uz auditoriju interesējošajiem jautājumiem.
23.02.2024.