9. maijā visiem krauklēniešiem bija zīmīga diena, jo bijušajā Kraukļu pamatskolas ēkā pulcējās daudz cilvēku, lai piedalītos Kraukļu bibliotēkas un folkloras kopas „Krauklēnieši" jauno telpu atklāšanā.
Kraukļu skolas ēkā ziemā izdarīti ievērojami remontdarbi – nomainīti logi, veikta tualetes rekonstrukcija un darīti citi darbi. Uzrunājot klātesošos, Cesvaines pilsētas ar lauku teritoriju domes priekšsēdētājs Vilnis Špats izteica gandarījumu par to, ka šī ēka pēc skolas likvidēšanas nebūs pamesta, bet tāpat kā iepriekš kalpos kā Kraukļu gaismas saliņa jeb kultūras centrs.
Bibliotēka ieguvusi daudz plašu telpu, kurās, pēc kādas krauklēnietes vārdiem, var atrast visu: „Tagad visas grāmatas ir pārskatāmas, un, ejot gar plauktiem, es pati varu atrast un paņemt to, kas tajā brīdī mani uzrunā."
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 17.05.2007.
Autore: GUNA GRAUDIŅA