Jau no seniem laikiem eglītes pasākumi skolās tiek īpaši gaidīti. Tiek gatavoti priekšnesumi, aicināts Ziemassvētku vecītis, pušķota atvestā egle.
Novada lielākā skola – Madonas pilsētas 1. vidusskola – Ziemassvētku sarīkojumus iesāka Madonas kultūras namā ar eglīti 17. decembrī sākumskolas audzēkņiem.
Sagatavošanās darbs
Katra klase bija piestrādājusi pie sava priekšnesuma – bērni dejoja, dziedāja, skaitīja dzejoļus un spēlēja teātra iestudējumus. Uzstājās koris diriģentes Ijas Voiničas vadībā un orķestris, ko veido audzēkņi, kuri stīgu un pūšamo instrumentu spēli apgūst Jāņa Norviļa Madonas mūzikas skolā. Vecāki, atnākot uz sarīkojumu, jutās mīļi gaidīti – saņēma svētku programmu, ko no papīra un podziņām bija gatavojuši sākumskolas bērni, un noslēgumā – košu, bārkstainu konfekti.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.12.2013.
aUTORE: INESE ELSIŅA
IMANTA PULKSTEŅA foto